Телефон: (095) 507-91-49
Телефон: (098) 291-09-37
Телефон: 0955079149 Viber
График работы: Принимаем звонки до 22:00
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Новости > Компресорні масла

Компресорні масла

14 ноября 2019 г. 19:00

                              Компресорні масла
   Від компресорних масел прямо залежить стан і термін експлуатації компресорів та ефективність їх роботи. Спираючись на 100-літній досвід у виробництві мастильних матеріалів і технології їх використання, при розробці асортименту компресорних масел, компанія МОЛ орієнтується у першу чергу на потреби клієнтів. Саме тому наші продукти мають подовжений інтервал заміни, сприяють зменшенню кількості простоїв, операційних витрат та витрат на енергоресурси, але головне – вони забезпечують підвищену надійність роботи обладнання. Компресорні масла MOL відповідають вимогам провідних виробників компресорного обладнання та можуть використовуватись замість брендованих компресорних масел.
Мастильні матеріали, які можна замовити в нашій компанії Dynamic.net.ua мають винятковий рівень захисту від зносу та корозії для подовження терміну експлуатації обладнання. Компресорні оливи MOL Compressol ефективно захищають від зносу рухомі частини компресора, сталеві компоненти і деталі з кольорових металів, а також у важких умовах роботи зводять до мінімуму негативний вплив таких явищ як вуглецеві відкладення та корозія. Завдяки високій стабільності, ці масла запобігають утворенню іржі та емульсії навіть у присутності води, забезпечуючи довший термін використання компресорів, підвищену надійність роботи та зменшення витрат на технічне обслуговування.
 Масла лінійки MOL Compressol допомагають попередити негативні наслідки нагрівання обладнання під час роботи. Завдяки використанню даних масел зменшується кількість проблем з клапанами за рахунок зменшення кількості вуглецевих відкладень і зведення до мінімуму точок перегрівання, що становлять ризик пожежі та вибуху.