Телефон: (095) 507-91-49
Телефон: (098) 291-09-37
Телефон: 0955079149 Viber
График работы: Принимаем звонки до 22:00
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Новости > Найкраща серія мастильних матеріалів для сільськогосподарської техніки.

Найкраща серія мастильних матеріалів для сільськогосподарської техніки.

24 марта 2015 г. 17:15
          
Ідучи в ногу з часом та постійно розвиваючись компанія Dynamic представляє абсолютно нову та повну лінійку мастильних матеріалів MOL для сільськогосподарської техніки. Розроблена фахівцями компанії MOL-LUB Fft спеціально для використання у сільськогосподарській галузі, серія мастильних матеріалів MOL Farm, забезпечує максимальний захист обладнання, подовжує строк його служби та гарантує безперебійну роботу всіх вузлів.
Спираючись на свій, більш ніж 100річний досвід у галузі розробки та виробництва мастильних матеріалів, команда MOL-LUB Fft приділяє особливу увагу моніторингу обладнання, у якому використовуються мастильні матеріали
MOL та пропонує своїм постійним клієнтам послуги лабораторії WearCheck для оптимізації витрат на ТО техніки.
 
     
MOL Farm Protect 10W-40
Високоякісне моторне масло для важконавантажених дизельних двигунів тракторів, збиральних машин, будівельної та сільськогосподарської техніки. MOL Farm Protect 10W-40 має збільшений строк експлуатації  та забезпечує надійний захист від зносу на всіх рівнях експлуатації. Завдяки своєму складу, дане масло має відмінні реологічні характеристики, що забезпечує легкий запуск двигуна при низьких температурах навколишнього середовища, а також міцну масляну плівку за високих температур. Низька леткість даного масла, сприяє зниженню його витрат та зменшує вміст шкідливих компонентів у вихлопних газах.
  
  MOL Farm Protect 15W-40
Високоякісне моторне масло для важконавантажених дизельних двигунів тракторів, збиральних машин, будівельної та сільськогосподарської техніки. Дана моторна олива має подовжений строк експлуатації та надійно захищає двигун від зносу, сприяє збільшенню його ресурсу.
 

    MOL Farm STOU 10W-40
Високоякісне універсальне тракторне масло класу STOU. Дане масло застосовується для змащення двигунів, трансмісій та гідравлічних систем сучасних, високопотужних сільськогосподарських машин. Модифікатори тертя, що входять до складу присадок даного масла, забезпечують плавну та надійну роботу мокрих гальм та трансмісії, а також сприяють збільшенню їх ресурсу. MOL Farm STOU 10W-40 застосовується у сільськогосподарський техніці виробництва New Holland, Ford, Fendt, Massey Ferguson, Case та John Deere, де інструкцією з експлуатації допускається використання масла з високими специфікаціями.
 
  MOL Farm STOU 15W-30
Високоякісне універсальне тракторне масло класу STOU. MOL Farm STOU 15W-30 виробляється з мінеральних базових масел та містить пакет присадок, що забезпечує високий експлуатаційний рівень даного мастильного матеріалу. Застосовується, як моторне, гідравлічне та редукторне масло в тракторах та сільськогосподарських машинах виробництва John Deere Deere, Massey Ferguson та MTZ, де інструкцією з експлуатації допускається використання масла з вказаними нижче специфікаціями.
 
  MOL Farm NH Ultra
Універсальне високоякісне гідравліко-трансмісійне масло UTTO. MOL Farm NH Ultra має подовжений строк експлуатації та застосовується для змащення зубчастих передач, силових трансмісій, мокрих гальм та гідравлічних систем тракторів, сільськогосподарської та позашляхової техніки виробництва Сase – New Holland Group (Case IH, New Holland, Strey, McCormick, Fiatagri), Massey Ferguson.

  MOL Farm JD
Універсальне високоякісне гідравліко-трансмісійне масло классу UTTO. MOL Farm JD застосовується для змащення зубчастих передач, еквалайзерів, трансмісій, мокрих гальм та гідравлічних систем тракторів, сільськогосподарської та позашляхової техніки виробництва John Deere, Ford New Holland, White-Farm, Deutz.
 
  MOL Farm Bio UTTO
Біоразкладне універсальне високоякісне гідравліко-трансмісійне масло UTTO. Олива застосовується для змащення передач, еквалайзерів, трансмісій, мокрих гальм та гідравлічних систем тракторів, сільськогосподарської та позашляхової техніки світових виробників. Абсолютно безпечне при використанні для навколишнього середовища. Має високі робочі характеристики, надійно захищає техніку при самих важких умовах праці на полях.